Hızlı Başvur
Go to Top

Kasko, Sağlık ve Konut sigortası kampanyası

Kasko, Sağlık ve Konut sigortası kampanyası

Şirketimiz Müşterilerine Yönelik AHE’nin Uygulayacağı Ek Katkı Payı Kampanyası

 7 Ağustos – 7 Kasım 2014 tarihleri arasında Konut Paket(Deprem Hariç), Birleşik Kasko Sigortası – Genişletilmiş Kasko Poliçesi ve Bireysel Sağlık Sigortası (Nefes Sağlık hariç) poliçelerinden en az bir tanesi yürürlükte bulunan müşterilerimizin AHE’den, 195 numaralı Geleceğe Yatırım veya 194 numaralı Ev Hanımları Emeklilik Planlarına yeni teklif imzalamak suretiyle dâhil olarak bireysel emeklilik hesabı açtırması ve ekteki kampanya başvuru formunda yer alan koşulları sağlaması halinde tek seferlik 100.-TL ek katkı payı hediye edilecektir.

 Yukarıda belirtilenlerin dışında kalan sigorta türleri, grup sigortaları ve yürürlükte olmayan poliçeler kampanya kapsamı dışındadır.

 Kampanya kapsamında hak kazanılacak ek katkı payları, kampanya başvuru formunda belirtilen şartların gerçekleştirilmesi koşuluyla, bireysel emeklilik hesabının teklif imza tarihinden itibaren 1 yılı doldurduğu ayı takip eden ayın 3. iş günü yürürlükte olan hesaplara aktarılacaktır. Hesabına ek katkı payı yatırılan müşteriler SMS ile bilgilendirileceklerdir. Müşterinin kampanya şartlarına uygun birden fazla bireysel emeklilik hesabının bulunması durumunda, ek fayda yalnızca yürürlük tarihi en eski olan hesap için geçerli olacaktır.

 

detaylı bilgi için : 0850 455 1 786(STN)

, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir